El..cea mai adorabila fiinta:o3
Mda...il cheama casmir,are doar caeva luni,il iubesc enorm,e cea mai pufiii minge de blana vazuta ever,are ochi frumosi.acesta e casmir al meu:o3
Date IMPORTANTE:are 6 tatze
nui place pestele
se inelege cu cateii si pisicile
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu